Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Cestovatelská beseda Jiřího Kolbaby
Cestovatelská beseda Jiřího Kolbaby

Výstava
Kdy: 04.11.2021
Čas: 19.00
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

CESTOVATEL KOLBABA ZVE NA CESTOVATELSKOU BESEDU O CESTĚ PO NORSKÉM KRÁLOVSTVÍ

Známý cestovatel, který na svých poutích navštívil již více než 130 zemí světa, v rámci besedy představí své putování po Norském království, mimořádně přitažlivé zemi na Skandinávském poloostrově. Své cesty po zemi fjordů, hor a nedotčené přírody Jiří Kolbaba přiblíží ve čtvrtek 4. listopadu od 19 hodin ve velkém sále kulturního domu.

V rámci svého pořadu Norsko – oslava přírody populární cestovatel poreferuje o Norském království, zemi pětkrát větší než Česko. Návštěvníky čeká projížďka od jižního Kristiansandu, přes Stavanger, inspirativní Oslo, kouzelný Bergen, fotogenický Alesund, Bodo, Tromso až na Nordkapp. Součástí výletu jsou i pohádkové Lofoty a syrové Špicberky.

Cestovatel a fotograf ze svých cest přiváží fotografie a organizuje fotovýstavy i besedy, vydává knihy a publikuje v časopisech. Se svými cestovatelskými besedami navštěvuje města i vesnice v celém Česku. V minulosti se svými poutavými přednáškami zavítal také do vsetínského Domu kultury a poreferoval například o svých cestách na Bali, do Nepálu nebo na exotické souostroví Severní Antily v Karibiku.

„Návštěvníky prosíme o dodržování protiepidemických opatření a připravení patřičných dokumentů prokazujících bezinfekčnost – tedy prodělání nemoci Covid-19, ukončené očkování nebo potvrzení o negativním testu. Případně je možné zakoupit samotest přímo na místě,“ dodala Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury Vsetín.

Cena

Vstupné: 200 Kč předprodej, 240 Kč v den akce
Předprodej vstupenek od 11. října.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz